קיר ירוק

קיר ירוק מצמחיה מלאכותית עמיד לתנאי חוץ

קיר ירוק עמיד חוץ להפרדה ומחיצה מלאכותית הופכים את הסביבה לירוקה ומרגיעה ומשרה שלווה ונינוחות.
אנו נמצאים בסביבת מבנים ובטון במשך רב שעות היממה, סביבה ירוקה עם צמחיה מלאכותית עמידת חוץ או עם קירות ירוקים תורמת לא רק לשיפור ההרגשה ומצב הרוח אלא גם משפרת את ההישגים היצירתיות ואפילו על שיפור היעילות במהלך העבודה . 

קיר ירוק להפרדה ופרטיות

יותר ויותר ארגונים וחברות מבינים את זה ובוחרים בהפרדה ומחיצות באמצעות קירות ירוקים וצמחיה מלאכותית עמידת חוץ שאינה צורכת תחזוקה, קלה לנקיון ותורמת לאווירה רגועה, מפרה ומזמינה.

קיר ירוק מלאכותי עמיד חוץ יתאים גם לחצרות בתים פרטיים, מרפסת, פנטהאוז וגם להפרדה בחנייה או במשרדים, חדרי אוכל, בתי חולים, בתי אבות ודיור מוגן,  ספריות ומוזיאונים, אולמות אירועים,  בנקים וחברות שונות.  

קיר ירוק וגדר חיה מלאכותית

קירות ירוקים

כפתרון ירוק יעיל וחסכוני המוסיף חיים לכל מרחב ציבורי או פרטי וכאמצעי דקורטיבי מרשים ונעים, קיר ירוק הופך למגמה הגוברת והולכת בפופולריות שלה.
למעשה, מדובר באמצעי גינון ורטיקלי אשר יש בכוחו לשפר משמעותית את איכות החיים של דיירי בתים ומשתמשי מתקנים ציבוריים. את כל ג'ונגל הבטון האורבני, ניתן כעת בקלות ובעלויות מינימליות לכסות במבואות ירוקות ונושמות שיספקו הקלה מהעומס המלאכותי מעשה ידי האדם. כלומר, בבואך לתכנן קיר ירוק מחיר אינו אחד מהגורמים שיעמדו בדרכך. באמצעות חיפוי חכם ומתקדם, ניתן לגדל צמחים דקורטיביים, ריחניים ואף למטרות מזון על קירות בניין.

קיר ירוק מלאכותי

במרחבים בהם תחזוקה של קיר ירוק הינה בעייתית, ניתן להתקין קיר ירוק מלאכותי אשר אינו דורש תחזוקה כלל אך יתרום משמעותית לאווירה. אנשי מקצוע רבים יציעו לך עבור קיר ירוק מלאכותי מחיר אטרקטיבי ונוח.  קיר ירוק מלאכותי אינו דורש גיזום, זיבול או השקיה, אין חשש לתגובות אלרגיות, הוא אינו מלכלך כתוצאה מנשירה או פירות והינו עשוי מחומרים הידידותיים לסביבה. תוך יום עבודה יחיד, יוכל המבנה שלך להיות מכוסה בצמחייה ירוקה מרהיבה שאינה דורשת כל עבודה מצדך.

קיר ירוק במרפסת

תמיד רצית גינת תבלינים או עציצי עגבניות עסיסיים וצבעוניים על מעקה המרפסת שלך? למה להסתפק באדניות ועציצים? באמצעות קיר ירוק במרפסת ניתן לגדל על גבי קירות המרפסת מגוון צמחים, פרחים וירקות ולהפוך את מרפסת הבטון הסגורה לגן פורח נעים ומרגיע שישמש את כל דיירי הבית, יפתיע את האורחים ויהיה גורם משיכה לעוברים ושבים שיראו קיר ירוק במרפסת שלך.

קיר ירוק מחיר

אם ברצונך לרכוש קיר ירוק מחיר אינו הבעיה. ניתן להתאים את היקף, איכות ומגוון ההרכב של הקיר הירוק בהתאם לצרכיך ותקציבך בקלות. ניתן לצמצם את העלויות אף יותר על ידי שילוב קיר ירוק מלאכותי שעלויותיו נמוכות ונוחות יותר.

קיר ירוק מלאכותי מחיר

אם ברצונך לדעת על עלויות קיר ירוק מלאכותי מחיר הקיר הינו גמיש ביותר ותלוי בממדי הקיר, בצמחים שנבחר ובמשתנים נוספים. עלויותיו יהיו בכל מקרה קלות יותר עקב החיסכון בטיפוח ותחזוקה שוטפת.

קיר ירוק עשה זאת בעצמך

אם פרויקטים עצמאיים הם תשוקה שלך ותמיד רצית קיר ירוק עשה זאת בעצמך. על ידי שתילה בבקבוקי פלסטיק קשורים זה לזה, שימוש במשטחי עץ או בחביות פלסטיק, ניתן בקלות וביעילות רבה ליצור קיר ירוק עשה זאת בעצמך יפהפה ומרשים.

תנו לנו לעזור לכם

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם :
מעוניינים ב-10% הנחה נוספת ?
צלצלו לנציגי המכירות והייעוץ שלנו :

Tree4ever- צמחיה מלאכותית

עוד מהצמחיה המלאכותית שלנו :

קירות ירוקים וגדרות

קיר ירוק משמש להפרדה אסתטית וירוקה
מחיצה נעימה ועמידה ללא צורך בתחזוקה

קירות ירוקים וגדרות

לגלריית המוצרים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

כתוב את הכותרת כאן

כתוב את הכותרת כאן

חדש! לח״י 17 בני ברק

נווטו אלינו ב Waze

מושב עדנים ליד הוד השרון

נווטו אלינו ב Waze

בכניסה למושב עדנים

על יד הוד השרון

הכניסה ממשתלת דרך הגנים

נווטו אלינו ב Waze

Scroll to Top

יצירת קשר

לבירורים נוספים השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.