אדניות

אדניות וכדים במבחר מרהיב:

אדניות וכדים בעיצוב המיוחד שביבוא שלנו יתאימו במיוחד לצמחיה מלאכותית לקישוט הבית, לעצב את המרפסת או להוסיף חיים לגינה בדרך מאוד יעילה, כדאי מאוד להשתמש באביזר וותיק שקיים גם בעיצובים חדשניים. אנו נציג כמה מהאפשרויות היפות שעומדות לרשותכם.

כדאי להוסיף ולציין כי יש בנמצא אדניות יפות, מרהיבות ומיוחדות במחירים מאוד נוחים. עד כמה נוחים, אתם בוודאי שואלים. ובכן, דגמים יפים מאוד זמינים במחירים של החל מ-100 . חוץ מזה, יש מגוון עיצובים ודגמים לבחירה, בהתאם לטעם האישי של כל אחד ושל כל אחת. איך לבחור? קבלו כמה טיפים מועילים.

בחירה קטנה או גדולה, עם נוכחות מרשימה

מי שאוהב את הטאץ' המעודן יעדיף בדרך כלל כמה אדניות קטנות. הן מתאימות מאוד לפרחים, לצמחי תבלין מדיפי ריח, שתילת נענה, לואיזה וכדומה. אבל יש כאלה שרוצים משהו עם יותר נוכחות. אם השטח נרחב למדי ורוצים לתפוס את העין, אדניות גדולות מתאימות עד מאוד. כמובן, ניתן גם לשלב בין כמה גדלים, אלה לצד אלה.

כדי לבחור בצורה טובה את האדנית, לבית, למשרד, למרפסת או לגג, כדאי גם להחליט מהו החומר המועדף עליכם. . היופי שלהן מבוסס על חומר הגלם הטבעי. הן הולכות נהדר עם עיצובים כפריים, כאשר רוצים להדגיש את הטבע לא רק בפרחים או בצמחי התבלין אלא גם באדנית עצמה.

אפשרות נוספת הינה לבחור אדניות פלסטיק. היתרון שלהן הוא בכך שחלקן נמכרות במחיר מאוד נוח. אך גם בעיצוב הן טובות. פלסטיק גמיש מאוד מבחינה עיצובית והדבר מתבטא יפה מאוד בהרבה סגנונות של אדניות לבחירה.

חובי הסגנון המרשים ובעל הנוכחות בהחלט יהיו שבעי רצון מפתרון המבוסס על בטון. אדניות בטון יכולות להתאים הן לשתילת פרחים או אפילו לצורך שתילת עץ. רק חשוב לזכור כי בטון עשוי להיות כבד למדי. יש להביא בחשבון את המשקל כאשר בוחרים בדיוק היכן למקם כל אדנית ואדנית. זה במיוחד חשוב כאשר מדובר על אדניות למרפסת. אגב, מומלץ לפזר אותן בנקודות הרצויות ליצירת סביבה מוריקה במיוחד.

בחרו את העיצוב והחומרים היפים בעינכם

בגלריית אדניות וכדים תחשפו למגוון עצום של אדניות למרפסת מחומרי גלם שונים, צבעים, צורות, מרקמים. מבטון, מפלסטיק,  גדולות, קטנות כדים גדולים לגינה, אדניות גבוהות וגם נמוכות מפלסטיק ומבטון לכל מטרה שתחפצו.

כל המבחר של אדניות וכדים ניתן לקבל בגימור חלק, דמוי אבן או מחוספס. לפניכם גלריית תמונות המציגה חלק מהמבחר בחנות:

אדניות וכדים כדים גדולים לגינה

קירות ירוקים וגדרות

קיר ירוק משמש להפרדה אסתטית וירוקה
מחיצה נעימה ועמידה ללא צורך בתחזוקה

קירות ירוקים וגדרות

לגלריית המוצרים

חדש! לח״י 17 בני ברק

נווטו אלינו ב Waze

מושב עדנים ליד הוד השרון

נווטו אלינו ב Waze

בכניסה למושב עדנים

על יד הוד השרון

הכניסה ממשתלת דרך הגנים

נווטו אלינו ב Waze

Scroll to Top

יצירת קשר

לבירורים נוספים השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.