השכרת צמחים

מגרדים את הראש ולא מוצאים פתרון לקישוט הבמה שעות אחדות בלבד לפני הכנס?

מתחילים להזיע ולדפוק את הראש בקיר? שוברים את הראש?חבל על הזמן, על הכאב, על הסיגוף העצמי המיותר. יש עצה. יש מוצא והכי חשוב- יש פתרון!

השכרת עצים וצמחים לאירועים. המוזמנים לא יפסיקו להתפעל ולהשתאות מיפי הצמחייה והעצים שיקשטו את קדמת הבמה, את צדדיה ואת אחוריה. הצמחים ישוו אווירה רעננה לאירוע. הם ינסכו עליו את שלוות הירק. לרשותכם מגוון צמחים ועצים במכלים גדולים ודקורטיביים, אנכיים ואופקיים, במגוון צורות וצבעים. האירוע שלכם ייראה מושקע – ודאי מבחינת הדקורציה.

עצים קטנים או גדולים בכלי פלסטיק דקורטיביים הם אלמנט דקורטיבי בולט ועצמתי.

הכלים, יפים ומרשימים כשלעצמם, עשויים מתשלובת חומרים המקנים לו טקסטורה יפה ובעיקר חוסן ועמידות: פיברגאלס, אבקת גרניט ושרף בנוסף למייצב UV שמאפשר ליהנות מהם לאורך זמן גם כשהם חשופים לשמש, למים ולקור. תהליכי ייצור איכותיים מונעים סדקים וגימור מלוטש- במרקם חלק, מחוספס או דמוי אבן – משווה להם חזות נקייה ואסתטית.

היכולת לשכור צמחיה ועצים לאירועים חד פעמיים מייתרים את הצורך לקנות אותם, מה שמוזיל את השימוש בהם באופן משמעותי. לרשותכם יועצים מקצועיים אשר יסייעו לכם לבחור את סוגי הצמחים העשויים להתאים לכם לאירוע שאתם עורכים.

על מנת להבטיח כי את מתחם האירוע שלכם יקשטו צמחים ועצים יפים ואיכותיים, מומלץ להזמין אותם מבעוד מועד. אתם יכולים להיחשף ולהתוודע כאן באמצעות סיור וירטואלי במגוון סוגי צמחים ועצים לקישוט.

צמחיה לאירועים ציבוריים

על מנת ליצור מרקם עשיר של צמחייה ועצים ניתן לשלב מטפסים, נשפכים, עצים גדולים, עצים קטנים ועוד. לעיצוב הבמה או כל מתחם האירוע עשויה להיות השפעה מרגיעה ומרעננת על המשתתפים. כאשר אנשים נחשפים לשפע של צמחייה ירוקה הם חשים כמי שנמצאים בחיק הטבע.

צמחיה מלאכותית היא מענה מיטבי לקישוט מתחם האירועים במחיר נוח ואטרקטיבי. היא מאפשרת לשלב את כל מה שיפה בצמחים הטבעיים עם הנוחות והפשטות הכרוכה בהעדפת החלופה המלאכותית הזמינה שלהם. אין צורך להשקות (וממילא לא להיזכר בבעתה ששכחנו להשקות). אין צורך להיזהר מלכלוך כי הם אינם מייצרים כל לכלוך.

חברה העוסקת בייבוא של צמחיה מלאכותית של מגוון עשיר של צמחים ועצים מפלסטיק נותנת לכם מענה עקרוני ופתרון מעשי, נקודתי וייעודי, להעשיר את מתחם האירוע בקישוט מרשים עם חותם עמוק של טבע.

 

 

מושב מגשימים ליד פ"ת.